Film
Po stopách krve

Film Po stopách krve
  Trailer  k filmu Po stopách krve
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Rudolf Hrušínský jako major Kalaš vyšetřuje případ vraha dětí.
Po stopách krve vypráví o nesnadném pátrání kriminalistů po sexuálně úchylném vrahovi dětí. Film splňuje všechny požadavky detektivního žánru: napínavost, pátrání po vrahovi probíhá po řadě linií a vede k několika podezřelým, zatímco vlastní pachatel zůstává až do samotného závěru skryt a v jeho odhalení nechybí potřebný moment překvapení. Pro většinu postav si Petr Schulhoff cílevědomě vybral méně známé herce, jejichž velmi dobré typy dodaly jeho filmu rys autentičnosti.

Žánr: Krimi
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Rudolf II. Hrušínský (Kalaš), Hana Brejchová (Vlasta), Jana Vaňková (Fojtová), Libuše Holečková (soused), Milada Ježková (Šindlerová), Vladimír Ptáček (Vlach)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina