Sledovat film
Po stopách krve
online

Film Po stopách krve
  Trailer k filmu Po stopách krve Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Český detektivní film o usilovném pátrání po úchylném pachateli sexuálně motivovaných vražd.
Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava Brzobohatého (objevili se také ve filmech Strach a Vrah skrývá tvář). Tentokrát se v případu sexuálně úchylného vraha musí major Kalaš obejít bez svého spolupracovníka. Na příkaz svého nadřízeného odjíždí do Dubé v Severních Čechách, kde bylo objeveno tělo mrtvého cikánského chlapce. Pátrání se rozbíhá v několika rovinách, ani další mrtvý chlapec však kriminalisty nepřivede k pachateli.

Žánr: Krimi, Životopisný
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Rudolf II. Hrušínský (Kalaš), Hana Brejchová (Vlasta), Jana Vaňková (Fojtová), Libuše Holečková (soused), Milada Ježková (Šindlerová), Vladimír Ptáček (Vlach)
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 3.12.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська