Sledovat film Po stopách krve online

Přehrajte si film Po stopách krve online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, krimi Po stopách krve na !
  Trailer k filmu Po stopách krve   Sledovat Po stopách krve online
Žánr:
životopisný, krimi
Režie:
Petr Schulhoff
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Kalaš), Hana Brejchová (Vlasta), Jana Vaňková (Fojtová), Libuše Holečková (soused), Milada Ježková (Šindlerová), Vladimír Ptáček (Vlach)
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Český detektivní film o usilovném pátrání po úchylném pachateli sexuálně motivovaných vražd.

Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava Brzobohatého (objevili se také ve filmech Strach a Vrah skrývá tvář). Tentokrát se v případu sexuálně úchylného vraha musí major Kalaš obejít bez svého spolupracovníka. Na příkaz svého nadřízeného odjíždí do Dubé v Severních Čechách, kde bylo objeveno tělo mrtvého cikánského chlapce. Pátrání se rozbíhá v několika rovinách, ani další mrtvý chlapec však kriminalisty nepřivede k pachateli.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski