Sledovat film
Slova
online

Film Slova
  Trailer k filmu Slova Trailer
Přehrajte si film Slova HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 444 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Je víc než jeden způsob jak někomu vzít život.
Některé příběhy končí, když odejdete z kina. Ostatní s vámi zůstávají, stávají se předmětem přemítání, diskuzí, dokonce i argumentů přetrvávajících po následující dny a týdny. Skvělé příběhy mají tuto trvající energii a obecenstvo brzy zjistí, že film za chvíli možná skončí. Slova přetrvají. Když Rory Jansen vydá svou první knihu, je výjimečná. Je to událost, která se přihodí jednou za generaci a která rozbouří literární svět i veřejnost. Přátelé ji s nadšením doporučují, kritika je také nadšena. Kniha je všude - od knižních klubů, po letadla a akademickou půdu. Stylem, který je svěží a moudrostí o životě, se zdá být jaksi nadčasovou. Rory se okamžitě stává literární hvězdou. Charismatický, talentovaný, inteligentní, mladý autor má zdá se všechno: báječný život, milující manželku, svět mu leží u nohou - a to vše díky jeho slovům. Ale čí to jsou slova? A čí to je nakonec příběh?

Hrají a postavy: Dennis Quaid (Clay Hammond), John Hannah, Jeremy Irons (starý muž), Bradley Cooper (Rory Jansen), Zoe Saldanaová (Dora Jansen), Vito DeFilippo (New York Apartment Doorman)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 2.7.2022 14:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko