Film
Všemocný

Film Všemocný
  Trailer  k filmu Všemocný
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Z flákače géniem během okamžiku.
Neúspěšný newyorský spisovatel Eddie Morra narazí na dávného známého Vernona, který mu věnuje zvláštní pilulku, jež ohromujícím způsobem zbystří jeho smysly. Eddie se po Vernonově násilné smrti dostane k jeho zásobám, ale podcení jak toho, kdo Vernona zlikvidoval, tak i neprozkoumané vedlejší účinky nového preparátu. Z bezvýznamného outsidera se během krátké doby stane velmi úspěšný mladý muž, který získá zpět svou snoubenku a upoutá pozornost mocného obchodníka Van Loona, ovšem brzy zjistí, že v sázce jsou nejen peníze, ale i jeho život…

Originální název:

Limitless

Režie: Neil Burger
Hrají a postavy: Bradley Cooper (Eddie Morra), Robert De Niro (Carl Van Loon), Abbie Cornishová (Lindy), Andrew Howard (Gennady), Anna Frielová (Melissa), Johnny Whitworth (Vernon)
Scénář: Leslie Dixon
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina