Sledovat film Bez dechu online

Přehrajte si film Bez dechu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1055 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, mysteriózní, thriller Bez dechu na !
  Trailer k filmu Bez dechu   Sledovat Bez dechu online
Žánr:
akční, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
John Singleton
Hrají a postavy:
Jake Andolina (CIA muž), Oriah Acima Andrews (Riah), Ken Arnold (Thermal), Maria Bellová (Mara), Steve Blass (reportér hry), Derek Burnell (prodavač Hot Dogů)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Boj za pravdu je jeho boj o život.

Po nevídaném úspěchu Twilight ságy se Taylor Lautner představuje v akčním thrilleru Bez dechu. Mladý Nathan Harper jednoho dne objeví svojí fotografii na webové stránce s pohřešovanými dětmi. Rychle zjišťuje, že jeho "dosavadní" otec a matka rozhodně nejsou jeho skutečnými rodiči. Nyní chce víc než cokoliv jiného odkrýt svoji pravou identitu. Do cesty se mu však připletou vládní agenti a začíná jej pronásledovat policie. Co stojí za tajemstvím jeho pravého jména a rodiny? Z pronásledování se stává divoká a nebezpečná hra o Nathanův život, ve které při něm stojí jeho přítelkyně Karen. Svůj boj o pravdu ale Nathan nehodlá vzdát.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski