Film
Slávko nedej se

Film Slávko nedej se
  Trailer  k filmu Slávko nedej se
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Slávko nedej se

Česká filmová komedie o tom jak je těžké stát se moderní dívkou.
Hrdinkou úsměvného příběhu je Slávka, dcera podivínského přírodního lékaře Zvonimíra Řepy, která rozhodně nemá lehký život. Otec svou dceru totiž vychovává velmi svérázným způsobem, který ji naprosto vzdaluje soudobému životnímu stylu. Teprve láska ke studentovi a aktivnímu sportovci Karlu Pavlovskému a podpora poněkud excentrického strýčka Ambrože pomůže Slávce vymanit se nepříjemného rodinného prostředí. Takže se navzdory tatínkovým představám nakonec přece jen stane moderní dívkou roku 1939.

Originální název:

Slávko, nedej se!

Žánr: Komedie
Režie: Karel Lamač
Hrají a postavy: Theodor Pištěk (Zvonimír Repa), Anna Letenská (Renata Repová - jeho zena), Věra Ferbasová (Slávka Repová - jejich dcera), Jára Kohout (Strýc Ambroz), Antonín Novotný (Mgr.Karel Pavlovský), Marie Norrová (Alena Skalská)
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina