Sledovat film
Důvod k rozvodu
online

Film Důvod k rozvodu
  Trailer  k filmu Důvod k rozvodu
Přehrajte si film Důvod k rozvodu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 301 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdy se manželství a rodinné jmění dá zachránit jenom nevěrou. Hýřivý Pavel utratí na co přijde, a tak je rozvod na spadnutí.
Hrdinou je hudební skladatel Pavel Bertl, nenapravitelný opilec a karbaník, který sice dokázal během několika let prohýřit celý rodinný majetek, současně je však nešťastný, když vidí svou manželku Helenu jak trpí jeho zhýralým životem. Aby ji zachránil, rozhodne se jí poskytnout pádný důvod k rozvodu a na radu advokáta se na pár dní ubytuje v horském hotelu s cizí ženou. K tomu účelu advokát angažuje nezaměstnanou artistku Anny Plavcovou, které tím ovšem nemálo zkomplikuje život, protože se právě zakoukala do úspěšného kouzelníka Skály, který se chystá vystupovat ve stejném hotelu, kde má Anny s Bertlem sehrát milostný páreček na záletech.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Lamač
Hrají a postavy: Anny Ondráková (Anny Plavcova), Oldřich Nový (Pavel Bertl), Adina Mandlová (Helena), Filip Balek-Brodský (pokladní), Alfred Baštýř (návštěvník), František Černý (Headwaiter at the Orli Boude)
Rok výroby: 1937
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 18.11.2023 15:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina