Film
Týden v tichém domě

Film Týden v tichém domě
  Trailer k filmu Týden v tichém domě Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Poetické ohlédnutí za Malou Stranou, jaká už není, a za jejími svéráznými obyvateli, kteří i v 19. století prožívali své lásky, nesváry i radosti.
Každá rodina žije svými problémy a přitom se všechny příběhy vzájemně prolínají. Paní domácí Eberová líčí na bohatého nápadníka pro svou stárnoucí dceru Matyldu, mladý básník a nezbedný úředník Václav Bavor sní o novinářské kariéře. Dr. Loukota se dvoří slečně Josefince, zatímco jeho bytná ho nenápadně směřuje k vlastní dceři Klárce (J. Romanová). Jako na dlani tu máme život lidí té doby i obrázek tehdejších mravů a zvyklostí.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jaromír Spal (Václav Bavor), Jaroslav Průcha (starý Bavor), Jarmila Kurandová (Bavarová), František Kreuzmann (Ebr), Světla Svozilová (Ebrová), Blanka Waleská (Matylda Ebrová)
Rok výroby: 1947
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська