Film Šifra Karla Velikého

Sledovat film
Šifra Karla Velikého
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Eik Meiers přestal hledat poklady, když při jedné z dobrodružných výprav tragicky zahynula jeho žena Marie. Když se ovšem osm let po nehodě doslechne, že byly nalezeny indicie, které by mohly vést k bájnému pokladu Nibelungů, ukrytým před dvanácti stoletími samotným Karlem Velikým, vydává se společně se svým asistentem Justusem a přitažlivou archeoložkou Katharinou vstříc dalšímu dobrodružství.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
Režie: Ralf Huettner
Hrají a postavy: Benjamin Sadler (Eik Meiers), Bettina Zimmermannová (Katharina Berthold), Hark Bohm (Heinrich Brenner), Stephan Kampwirth (André Berger), Liv Lisa Fries (Kriemhild 'Krimi' Meiers), Milena Dreißigová (Maria Meiers)
Scénář: Stefan Dähnert, Derek Meister
Země: Německo
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko