Sledovat film Šifra Karla Velikého online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Šifra Karla Velikého
  Trailer k filmu Šifra Karla Velikého   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní
Režie:
Ralf Huettner
Hrají a postavy:
Benjamin Sadler (Eik Meiers), Bettina Zimmermannová (Katharina Berthold), Hark Bohm (Heinrich Brenner), Stephan Kampwirth (André Berger), Liv Lisa Fries (Kriemhild 'Krimi' Meiers), Milena Dreißigová (Maria Meiers)
Scénář:
Stefan Dähnert, Derek Meister
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Eik Meiers přestal hledat poklady, když při jedné z dobrodružných výprav tragicky zahynula jeho žena Marie. Když se ovšem osm let po nehodě doslechne, že byly nalezeny indicie, které by mohly vést k bájnému pokladu Nibelungů, ukrytým před dvanácti stoletími samotným Karlem Velikým, vydává se společně se svým asistentem Justusem a přitažlivou archeoložkou Katharinou vstříc dalšímu dobrodružství.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko