Sledovat film
Šakal
online

Film Šakal
  Trailer k filmu Šakal Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Slavný politický thriller nominovaný na Oscara.
Klasický politický thriller podle románu Fredericka Forsytha vycházející ze skutečných událostí o nájemném vrahovi přezdívaném Šakal. Film se dočkal roku 1997 remaku s Brucem Willisem v hlavní roli. Šedesátá léta ve Francii. Zbytek přeživších ze zrušené francouzské cizinecké legie chce zopakovat atentát na Charlese DeGaullea, nejlépe střeženého muže v zemi. Jako poslední zoufalý pokus najmou zabijáka, muže s přezdívkou Šakal, který souhlasí s tím, že za nemalý obnos francouzského prezidenta zabije. Věci se ale začnou poněkud komplikovat...

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Fred Zinnemann
Hrají a postavy: Edward Fox (Jackal), Terence Alexander (Lloyd), Michel Auclair (plukovník Rolland), Alan Badel (ministr), Tony Britton (inspektor Thomas), Denis Carey (Casson)
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 2.7.2022 01:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko