Sledovat film Šakal online

Přehrajte si film Šakal online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Šakal
  Trailer k filmu Šakal   Sledovat Šakal online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Fred Zinnemann
Hrají a postavy:
Edward Fox (Jackal), Terence Alexander (Lloyd), Michel Auclair (plukovník Rolland), Alan Badel (ministr), Tony Britton (inspektor Thomas), Denis Carey (Casson)
Země:
Velká Británie, Francie
Rok výroby:
1973
Popis:
Slavný politický thriller nominovaný na Oscara.

Klasický politický thriller podle románu Fredericka Forsytha vycházející ze skutečných událostí o nájemném vrahovi přezdívaném Šakal. Film se dočkal roku 1997 remaku s Brucem Willisem v hlavní roli. Šedesátá léta ve Francii. Zbytek přeživších ze zrušené francouzské cizinecké legie chce zopakovat atentát na Charlese DeGaullea, nejlépe střeženého muže v zemi. Jako poslední zoufalý pokus najmou zabijáka, muže s přezdívkou Šakal, který souhlasí s tím, že za nemalý obnos francouzského prezidenta zabije. Věci se ale začnou poněkud komplikovat...
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski