Film Ponorka U - 571

Sledovat film
Ponorka U - 571
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký válečný film o odvážných námořnících, odhodlaných splnit úkol navzdory všem překážkám a smrtelnému nebezpečí.
Americká námořní posádka se vydává na tajnou misi do hlubin válkou rozbouřeného moře, aby získala německé kódovací zařízení Enigma. Když už mají Enigmu na dosah, exploduje jejich ponorka a oni jsou odsouzeni zůstat na německé ponorce, která je ovšem nezvratně poškozena. Nepřátelské lodě útočí, posádka musí přemýšlet a jednat rychle ... jestli chce přežít.

Žánr: Akční, Drama, Thriller, Válečný
Režie: Jonathan Mostow
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (poručík Andrew Tyler), Bill Paxton (poručík Cmdr. Mike Dahlgren), Harvey Keitel (CPO Henry Klough), Jon Bon Jovi (poručík Pete Emmett), David Keith (major Matthew Coonan), Thomas Kretschmann (kapitán poručík Gunther Wassner)
Scénář: Jonathan Mostow, Sam Montgomery, David Ayer
Země: Francie, USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko