Film
Max Payne

Film Max Payne
  Trailer  k filmu Max Payne
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Max Payne

Zbavit New York špíny není čistá práce.
Max Payne je individualistický policajt, smyšlený hrdina, sžíraný touhou dopadnout ty, kteří způsobili brutální smrt jeho rodiny. Posedlost po pomstě ho zavede do tmavého podsvětí New Yorku, kde je s rostoucími záhadami nucen bojovat s nepřáteli a vyrovnat se s nečekanou zradou. V roli Maxe Payne září Mark Wahlberg. Max je muž, který neuznává pravidla hry, protože už nemá co ztratit. Vyšetřuje sérii záhadných vražd, které by mohly souviset se smrtí jeho ženy a dítěte. Na své cestě naráží na mocné síly - skutečné i nadpřirozené, které se snaží skrýt zdrcující pravdu a Maxe navždy umlčet.

Režie: John Moore
Hrají a postavy: Mark Wahlberg (Max Payne), Mila Kunisová (Mona Saxová), Beau Bridges (BB Hensley), Ludacris (Jim Bravura), Chris O'Donnell (Jason Colvin), Donal Logue (Alex Balder)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 53 %
Vysíláno na: Prima Cool
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina