Film
Smrtící orchidej

Film Smrtící orchidej
  Trailer  k filmu Smrtící orchidej
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Krvavá cesta za pomstou v Bessonově stylu.
Jako dítě byla přítomna vraždě svých rodičů v Bogotě. Nyní se z ní stává chladnokrevný vrah. Hlavní hrdinku Cataleyu Restrepo ztvárnila krásná Zoe Saldana, kterou si celý svět pamatuje jako "předlohu" půvabné bojovnice Neytiri z blockbusteru Avatar. Film byl natočen podle scénáře Luca Bessona, autora filmových lahůdek jako Brutální Nikita nebo Pátý element. Na scénáři Besson spolupracoval s Robertem Markem Kamenem.

Originální název:

Colombiana

Režie: Olivier Megaton
Hrají a postavy: Zoe Saldanaová (Cataleya), Jordi Molla (Marco), Lennie James (Ross), Amandla Stenberg (Cat - jako desetiletá), Michael Vartan (Danny Delanay), Cliff Curtis (Emilio Restrepo)
Země: USA, Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina