Sledovat film
Jumper
online

Film Jumper
  Trailer k filmu Jumper Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Kdekoliv. Cokoliv. Hned.
Čtrnáctiletý David žije se svým otcem na předměstí a moc zářná budoucnost se mu před očima nerýsuje. Ve škole se s ním moc lidí nebaví, otec je na něj přísný, a tak hledá pochopení aspoň u své spolužačky Millie.. Jenže správný čtrnáctiletý kluk má holky ignorovat, a ne se s nimi bavit, což mu spolužáci dávají jasně najevo. Při jedné nevinné šarvátce, kdy si ho spolužáci dobírají, se David propadne ledovým příkrovem do divokého proudu řeky. Ale místo toho, aby skončil mokrý a promrzlý na kost, objeví se v knihovně mezi regály. Je to asi nějaká genetická odchylka, která Davidovi dovoluje teleportovat se kamkoliv se mu zachce. A David toho umí náležitě využít. První cesty vedou do bankovních trezorů, kde si "vypůjčí pár dolarů" na luxusní bydlení, a cesty po Londýně, Tokiu nebo Římu. Zatímco si David nerušeně užívá nově nabyté svobody a luxusu, je mu v patách agent Cox, jehož jediným cílem je Davida a ostatní tak zvané Jumpery, kteří beze stopy mizí z míst svých činů, zabít. Po letech se pronásledovaný David vrací na předměstí, do domu svého otce a za jedinou opravdovou přítelkyní, kterou kdy měl, za krásnou a dnes už dospělou Millie. Ale tím své blízké zatáhne do nebezpečné hry o život. Naštěstí je tu další z Jumperů Griffin, který Davida zasvětí do boje s Coxem a jeho přisluhovači a poskytne mu úkryt. Agent Cox je však stále nablízku a David navíc zjišťuje, že jeho vlastní matka je jedním z jeho kompliců. Před Griffinem a Davidem stojí první velká bitva o život. Jumper je dobrodružnou sci-fi podívanou, u které se nebudete mít čas nudit.

Režie: Doug Liman
Hrají a postavy: Hayden Christensen (David Rice), Jamie Bell (Griffin), Rachel Bilsonová (Millie), Diane Laneová (Mary Riceová), Samuel L. Jackson (Roland), Michael Rooker (William Rice)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 6.12.2022 10:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська