Sledovat film Rabbit Hole - Neue Wege online

Přehrajte si film Rabbit Hole - Neue Wege online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Rabbit Hole - Neue Wege na ARD!
  Trailer k filmu Rabbit Hole - Neue Wege   Sledovat Rabbit Hole - Neue Wege online
Žánr:
drama
Režie:
John Cameron Mitchell
Hrají a postavy:
Nicole Kidmanová (Becca), Aaron Eckhart (Howie), Dianne Wiestová (Nat), Miles Teller (Jason), Tammy Blanchardová (Izzy), Sandra Ohová (Gaby)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Králičí nora je živý, nadějný, upřímný a neočekávaně vtipný portrét rodiny, hledající, co vše je možné i v nejnemožnějších situacích. Becca a Howie Corbettovi se snaží, po probuzení se z nedávné šokující ztráty, vrátit ke svému běžnému každodennímu životu. Ještě před osmi měsíci byli šťastnou maloměstskou rodinou se vším, co chtěli. Nyní jsou lapeni v bludišti vzpomínek, v bludišti touhy, viny, obviňování sami sebe, sarkasmu a emocí, z nichž nelze uniknout. Když se Becca smíří s bolestivou ztrátou, Howie pocítí úlevu. Změny vyústí v náhlé nečekané okamžiky. Becca se váhavě svěřuje své tvrdohlavé milující matce a tajně hledá mladíka, zapleteného do nehody, která všechno změnila. Během toho nachází Howie útěchu v náruči jiné ženy. I přesto, že je jejich život naruby, snaží se najít cestu zpět k životu plnému krásy, smíchu a štěstí. Výsledkem cesty je pohled do života dvou lidí, kteří se znovu učí poznávat jeden druhého a žít ve světě, který je otočený vzhůru nohama.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.