Sledovat film
Cena svobody
online

Film Cena svobody
  Trailer k filmu Cena svobody Trailer
Přehrajte si film Cena svobody HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 336 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Americké drama z roku 2014 o strastiplné cestě afrických dětí před válkou. Poté, co vojáci vyvraždili jejich vesnici, se šestice dětí vydává na pochod nehostinnou krajinou směrem k Etiopii. V nelidských podmínkách, bez vody a jídla musí překonat stovky kilometrů. Cíle se podaří dosáhnout jen třem z nich. Do uprchlického tábora v keňské Kakumě se dostávají pomocí malé lži, která nakonec přinese užitek všem. Příslib lepšího života se však brzy vytrácí, jakmile se čekání na odchod z tábora prodlužuje. Až jednoho dne se jejich jména ocitají na seznamu, podle něhož se jejich novým domovem má stát Kansas City ve státě Missouri...

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Reese Witherspoonová (Carrie), Arnold Oceng (Mamere), Ger Duany (Jeremiah), Emmanuel Jal (Paul), Corey Stoll (Jack), Kuoth Wiel (Abital)
Scénář: Margaret Nagleová
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 17.9.2022 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська