Sledovat film Cena svobody online

Přehrajte si film Cena svobody online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Cena svobody
  Trailer k filmu Cena svobody   Sledovat Cena svobody online
Žánr:
Drama
Režie:
Philippe Falardeau
Hrají a postavy:
Reese Witherspoonová (Carrie), Arnold Oceng (Mamere), Ger Duany (Jeremiah), Emmanuel Jal (Paul), Corey Stoll (Jack), Kuoth Wiel (Abital)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Americké drama z roku 2014 o strastiplné cestě afrických dětí před válkou. Poté, co vojáci vyvraždili jejich vesnici, se šestice dětí vydává na pochod nehostinnou krajinou směrem k Etiopii. V nelidských podmínkách, bez vody a jídla musí překonat stovky kilometrů. Cíle se podaří dosáhnout jen třem z nich. Do uprchlického tábora v keňské Kakumě se dostávají pomocí malé lži, která nakonec přinese užitek všem. Příslib lepšího života se však brzy vytrácí, jakmile se čekání na odchod z tábora prodlužuje. Až jednoho dne se jejich jména ocitají na seznamu, podle něhož se jejich novým domovem má stát Kansas City ve státě Missouri...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski