Film
Narušení

Film Narušení
  Trailer  k filmu Narušení
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Narušení

Psychologické drama dívky, kterou bouřlivé dospívání přivedlo na psychiatrickou kliniku.
Natočeno podle autobiografie Sussany Kaysenové. V roli Sussany Winona Ryder, která dobrovolně nastoupila do psychiatrické léčebny a strávila zde téměř dva roky. Mezi viditelně nemocné pacientky příliš nezapadá, ale časem se s některými sblíží. Především s Lisou. Cestu k duševnímu klidu Ale Susanna bude muset nalézt sama...

Originální název:

Girl, Interrupted

Žánr: Drama
Režie: James Mangold
Hrají a postavy: Winona Ryderová (Susanna Kaysenová), Angelina Jolieová (Lisa Roweová), Whoopi Goldbergová (Valerie Owensová), Brittany Murphyová (Daisy Randoneová), Clea DuVallová (Georgina Tuskinová), Elisabeth Mossová (Polly Clarková)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Paramount Network

Recenze filmu Narušení:

Kto by to na tú Angelinu povedal, výborný výkon, ktorému skvelo sekundoval ten, ktorý ukázala Winona Ryder a obe boli to najlepšie na celom filme. Z príbehového hľadiska nešlo o nič impozantné, vyskytli sa aj menšie scenáristické chyby, ale po režisérskej stránke je film vysoko kvalitný a hlavne flashbacky mi prišli fantastické. Hnusne dobrý film. 80%
80% Mistickzz
Skvělá Winona, kterou ovšem zastiňuje vynikající Angelina. Trio uzavírá Whoopi. Zajímavý film z prostředí psychiatrické léčebny.
20% KajusaK
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina