Sledovat film
Precious
online

Film Precious
  Trailer  k filmu Precious
Přehrajte si film Precious HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 304 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Život je tvrdý. Život je krátký. Život je bolestivý. Život je bohatý. Život je .... drahý.
Šestnáctiletá obézní Afroameričanka Claireece "Precious" Jones žije krutým životem. Nejen, že hlavní hrdinku psychicky týrá a ponižuje její matka, ale navíc čeká již druhé dítě se svým nepřítomným otcem. Oporou jí není ani okolní svět a školou prochází s dobrými známkami, aniž by si kdokoliv všiml, že neumí číst ani psát. Precious je někdy na dně, ale nikdy se nevzdává. Pod hrozbou vyloučení ze školy přijímá nabídku přestupu do alternativní školy. I když nezná význam slova alternativní, instinkt jí napovídá, že je to příležitost, na kterou čekala. Zde potkává trpělivou učitelku, paní Rainovou. Precious nastupuje na novou cestu, která ji vyvede z temnoty, bolesti a bezmocnosti k lásce a svobodnému rozhodování.

Originální název:

Precious: Based on the Novel Push by Sapphire

Žánr: Drama
Režie: Lee Daniels
Hrají a postavy: Gabourey 'Gabby' Sidibe (drahá), Mo'Nique (Mary), Paula Pattonová (slečna Rainová), Mariah Careyová (paní Weissová), Sherri Shepherdová (Cornrows), Lenny Kravitz (ošetřovatel John)
Scénář: Geoffrey Fletcher
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 2.12.2023 00:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina