Sledovat film Přístav naděje online

Přehrajte si film Přístav naděje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Přístav naděje na Prima MAX!
  Sledovat Přístav naděje online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Forest Whitaker
Hrají:
Sandra Bullocková (Birdee Pruittová), Harry Connick Jr. (Justin Matisse), Gena Rowlandsová (Ramona Calvertová), Mae Whitmanová (Bernice Pruittová), Michael Paré (Bill Pruitt), Cameron Finley (Travis)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Někdy je potřebné dostat v životě

Birdee se přímo v televizní show dozví, že ji manžel Bill podvádí s její nejlepší přítelkyní. Okamžitě se odstěhuje s osmiletou dcerkou Bernice z Chicaga ke své matce do rodného městečka v Texasu. Kdysi tu byla místní královnou krásy, dnes se sem vrací jako žena, která neuspěla v manželství a která vlastně nic neumí. S pomocí své matky nachází novou rovnováhu a díky setkání se starým přítelem Justinem i novu perspektivu do budoucnosti.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.