Sledovat film Gejša online

Přehrajte si film Gejša online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Gejša online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Rob Marshall
Hrají:
Suzuka Ohgová (Chiyo), Togo Igawa (Tanaka), Mako (Sakamoto), Samantha Futermanová (Satsu), Elizabeth Sungová (Žena Sakamota), Thomas Ikeda (Pan Bekku)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
I gejša může milovat.

Příběh filmu, který je zasazen do tajemného a exotického světa, jenž si dodnes uchovává své kouzlo, se odehrává v letech před Druhou světovou válkou, kdy je malá japonská holčička odtržena od svých chudých rodičů, aby pracovala jako gejša. Přestože má v domě nebezpečnou rivalku, které se téměř podaří zlomit její vůli, vyroste z malé dívky legendární gejša Sayuri. Krásné a zkušené Sayuri se daří okouzlit nejmocnější muže své doby, avšak sužuje ji tajná láska k muži, který je mimo její dosah.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.