Sledovat film Jana Eyrová online

Přehrajte si film Jana Eyrová HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Jana Eyrová na STV1!
  Trailer k filmu Jana Eyrová   Sledovat Jana Eyrová online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Franco Zeffirelli
Hrají a postavy:
William Hurt (Edward Fairfax Rochester), Charlotte Gainsbourgová (Jane Eyreová), Joan Plowrightová (Paní Fairfaxová), Anna Paquinová (Mladá Jane Eyreová), Geraldine Chaplinová (Slečna Scatcherdová), Billie Whitelawová (Grace Pool)
Země:
Francie, Itálie, Velká Británie
Rok výroby:
1996
Popis:
Chtěli z ní vychovat poslušnou ovci. Vyrostla v sebevědomou mladou ženu.

Sirotek lowoodský. I pod tímto názvem byl někdy vydáván (a převáděn na filmové plátno) nejslavnější román Charlotty Brontëové. A plným právem. Neboť Jana, jeho ústřední hrdinka, sirotkem byla a v nechvalně známé lowoodské škole pro osiřelé dívky strávila plných deset let. Mnoho jiných takováto zkušenost zlomila. Jana ale byla silná osobnost. Zavržena rodinou své tety, téměř bez jediné spřízněné duše, ponižována až na samé dno lidské důstojnosti bigotními vychovateli, vyrostla v sebevědomou mladou ženu, která věděla, co může světu dát - a co od něj může chtít. A její první místo vychovatelky jako by jejímu sebevědomí dávalo za pravdu. Neboť Thornfield Hall se všemi svými obyvateli jí otevřel laskavou náruč a nabídl domov, jaký nikdy nepoznala. Jana ovšem netušila, že v jeho zdech se ukrývá tajemství, které se pro ni má stát osudným...
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski