Sledovat film
Talisman
online

Film Talisman
  Trailer k filmu Talisman Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Snímek pojednává o vojákovi americké armády a o jeho cestě za neznámou ženou z fotografie, kterou našel při jedné z akcí v Iráku.
Seržant americké námořní pěchoty Logan Thibault se vrací ze své třetí mise v Iráku s jedinou myšlenkou, najít ženu z fotografie, která ho podle jeho slov držela při životě. Brzy se mu podaří vypátrat, kde dívka jménem Beth žije a nechá se najmout do psího centra, který její rodina vede. I když mu Beth zpočátku nevěří, přesto se mezi nimi rozvine románek, který dává Loganovi naději, že by mohla pro něj znamenat více, než jen obrázek pro štěstí.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Scott Hicks
Hrají a postavy: Zac Efron (Logan Thibault), Taylor Schilling (Beth Claytonová), Blythe Dannerová (Nana), Riley Thomas Stewart (Ben Clayton), Jay R. Ferguson (Keith Clayton), Adam LeFevreová
Scénář: Will Fetters
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 2.12.2022 09:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська