Sledovat film Úžasní Ambersonovi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Úžasní Ambersonovi
  Trailer k filmu Úžasní Ambersonovi   Sledovat 1498 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Alfonso Arau
Hrají a postavy:
Madeleine Stoweová (Isabel Amberson Minafer), Bruce Greenwood (Eugene Morgan), Jonathan Rhys Meyers (George Amberson Minafer), Gretchen Molová (Lucy Morgan), Jennifer Tillyová (Fanny Minafer), William Hootkins (strýc George)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k Morganově dceři - a tím, jak se jeho kdysi skvělá rodina následkem jeho machinací začíná hroutit.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko