Film Úžasní Ambersonovi

Sledovat film
Úžasní Ambersonovi
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k Morganově dceři - a tím, jak se jeho kdysi skvělá rodina následkem jeho machinací začíná hroutit.

Žánr: Drama
Režie: Alfonso Arau
Hrají a postavy: Madeleine Stoweová (Isabel Amberson Minafer), Bruce Greenwood (Eugene Morgan), Jonathan Rhys Meyers (George Amberson Minafer), Gretchen Molová (Lucy Morgan), Jennifer Tillyová (Fanny Minafer), William Hootkins (strýc George)
Scénář: Orson Welles
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko