Sledovat film
Přímý kontakt
online

Film Přímý kontakt
  Trailer k filmu Přímý kontakt Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mysleli si, že je po smrti. Smrtelně se mýlili.
Bývalý příslušník amerických zvláštních jednotek Mike Riggis sedí ve vězení. Má však možnost získat svobodu a peníze výměnou za záchranu Any Galeové - Američanky, která byla unesena na příkaz nelítostného vojenského velitele. Mikovi se ji podaří osvobodit. Hned poté ovšem zjistí, že historka s únosem byla jen trik, jak dostat Anu ven. Náš hrdina i jeho chráněnka se náhle stávají cílem pronásledování bezohledných vládních, polovojenských a zločineckých organizací - všech, kteří ho chtějí zabít a zmocnit se Any. Mike nemá koho požádat o pomoc. Nepřátelé jsou blíž a blíž a on sám musí v akcí nabitém thrilleru s akční hvězdou Dolphem Lundgrenem odhalit pravdu o Aně a přivést ji do bezpečí americké ambasády.

Žánr: Akční
Režie: Danny Lerner
Hrají a postavy: Dolph Lundgren (Mike Riggins), Gina May (Ana Galeová), Michael Paré (Clive Connelly), Bashar Rahal (General Drago), James Chalke (Trent Robbins), Vladimir Vladimirov (Vlado)
Scénář: Danny Lerner, Les Weldon
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 42 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 31.7.2022 20:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko