Film
Americký ninja 4

Film Americký ninja 4
  Trailer k filmu Americký ninja 4 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Osamělý bojovník se vydává na nebezpečnou misi, aby zachránil zajaté americké vojáky a New York, ohrožený atomovou bombou.
Agent CIA Sean Davidson a jeho přítel Carl jsou vysláni do pevnosti sadistického anglického bývalého vojáka Mulgrewa, aby zachránili komando Delta Force, jehož členy Mulgrew zajal a mučí je. Brzy se Sean, Carl a hezká lékařka Sarah dostanou do vážných problémů sami… Veterán Joe Armstrong je povolán z ústraní, ve kterém žije, aby se pokusil překazit Mulgrewův plán - odpálení jaderného zařízení v New Yorku.

Žánr: Akční
Hrají a postavy: Michael Dudikoff (Joe Armstrong), David Bradley (Sean Davidson), James Booth (Mulgrew), Dwayne Alexandre (Brackston), Ken Gampu (Tamba), Robin Stilleová (Sarah)
Scénář: David Geeves
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 39 %
Vysíláno na: Prima Cool
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська