Sledovat film
Policajtka
online

Film Policajtka
  Trailer k filmu Policajtka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Psychologické milostné drama o obtížném sbližování policistky a záhadného muže poznamenaných tragickou minulostí.
Chicagská policistka Sharon se při pronásledování zločince dostane do smrtelně nebezpečné situace. Dílem šťastné náhody jí pomůže neznámý muž, který vraha odzbrojí a zachrání Sharon život. Bylo Catchovo nečekané zjevení v pravou chvíli skutečně jen dílem příznivé souhry náhod, nebo šlo o osudový záměr? Sharon a Catch se totiž už jednou setkali a to za velmi dramatických okolností. Policistku a jejího zachránce záhy spojí citový vztah, ve kterém se společně pokusí vyrovnat s temnými tajemstvími své minulosti.

Režie: Luis Mandoki
Hrají a postavy: Jennifer Lopezová (Sharon Pogueová), James Caviezel (Catch Lambert), Jeremy Sisto (Larry Pogue starší), Terrence Dashon Howard (Robby), Sonia Bragaová (Josephine Pogueová), Victor Argo (Carl Pogue)
Scénář: Gerald Di Pego
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 27.9.2022 11:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська