Sledovat film
Věčný svit neposkvrněné mysli
online

Film Věčný svit neposkvrněné mysli
  Trailer k filmu Věčný svit neposkvrněné mysli Trailer
Přehrajte si film Věčný svit neposkvrněné mysli online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1581 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Revoluční likvidace špatných vzpomínek ...
Joel je šokován, když jednoho dne náhodou zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine nechala vymazat z mysli své zběsilé vzpomínky na jejich společný vztah. V depresi kontaktuje vynálezce tohoto procesu, Dr. Howarda Mierzwiaka, a požádá ho o totéž - aby mu on z jeho vzpomínek vymazal Clementine. Jak ale Joelovy vzpomínky postupně mizí, začne znovu objevovat svou lásku ke Clementine. Joel využívá každou část svého mozku, aby proces vymazávání vzpomínek zastavil. Jak ho Dr. Mierzwiak a jeho asistenti honí labyrintem jeho vzpomínek, je jasné, že Joel prostě Clementine jen tak z hlavy vymazat nemůže ...

Režie: Michel Gondry
Hrají a postavy: Jim Carrey (Joel Barish), Kate Winsletová (Clementine Kruczynskiová), Gerry Robert Byrne, Elijah Wood (Patrick), Thomas Jay Ryan (Frank), Mark Ruffalo (Stan)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 83 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko