Film Dobrý Will Hunting

Sledovat film
Dobrý Will Hunting
online

Přehrajte si film Dobrý Will Hunting online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1355 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Psychologické drama, líčící osudy dvacetiletého matematického génia, ale zároveň i hospodského flákače Willa Huntinga. Ten pochází z nuzných poměrů a svůj život strávil převážně v sirotčincích. Mladíkovy neuvěřitelné početní vlohy vyjdou najevo, když jako uklízeč na bostonské univerzizě náhodně vyřeší složitý matematický příklad, který zůstal na tabuli. Citově vyprahlý a zablokovaný Will ovšem odmítá využít svého obrovského talentu a změnit svůj život. Nakonec se však podvolí tlaku okolí. Příběh je koncipován jako střet několika silných osobností a charakterů. Přesvědčivě je ztvárněno jak prostředí a atmosféra jižního Bostonu, tak "akademická půda".

Žánr: Drama, psychologický, Romantický
Režie: Gus Van Sant
Hrají a postavy: Matt Damon (Will Hunting), Robin Williams (Sean Maguire), Ben Affleck (Chuckie Sullivan), Stellan Skarsgard (Prof. Gerald Lambeau), Minnie Driverová (Skylar), Casey Affleck (Morgan O'Mally)
Scénář: Matt Damon, Ben Affleck
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 83 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko