Sledovat film
Svatba jako řemen
online

Film Svatba jako řemen
  Trailer  k filmu Svatba jako řemen
Přehrajte si film Svatba jako řemen HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Svatba jako řemen

Na policii dorazilo hlášení o znásilnění. Situace se zkomplikuje, jelikož jeden z obviněných mužů se má právě ženit.
Příběh z malého města, který se odehraje v rozmezí necelých 24 hodin. Pod vlivem alkoholu se tři smutní hrdinové dostanou do podezření, že znásilnili mladou prodavačku. Domněle znásilněná dívka odvolává své obvinění, učiněné tak trochu z nerozumu, tak trochu ze msty a koneckonců i z vypočítavosti. Obviněný mladík se může konečně oženit a může začít svatba jako řemen.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Iva Janžurová (Hana), Vladimír Pucholt (mladší policista), Jan Vostrčil (starší policista), František Filipovský (otec), Stella Zázvorková (matka), Jiří Hrzán (snoubenec)
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 3.12.2023 15:50

Recenze filmu Svatba jako řemen:

Skoro až na plný početu mě tento film dosáhl. Škoda, že někteří herci úplně nepochopili a zahráli figurky. To se týká zejména Filipovského a Prachaře. Ovšem Pucholt s Vostrčilem zasluhují absolutorium, zdatně sekundovali Janžurka s Hrzánem, Landovským a jako vždy výbornou Zázvorkovou. Vůbec ten film stojí na hercích, příběh je v podstatě prostinký, ale vždy se při repríze výborně bavím.
80% A-Rodin
Ne, ne, tentokrat sa nestotoznim sa nadsenim miestnych mentalov ohladom tejto "super genialnej" ceskoslovenskej komedie. Prvu polku filmu sa hovno dohromady deje, potom sa cosi rozbehne, ale zasmiat sa da iba obcas, a nie velmi casto. Jiri Krejcik natocil aj lepsie filmy /Polnocna Omsa ?/. Nic by sa nestalo, keby tato "super" komedia ostala aj nadalej v trezore. 56 %
60% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina