Sledovat film Rozpuštěný a vypuštěný online

Přehrajte si film Rozpuštěný a vypuštěný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1469 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Rozpuštěný a vypuštěný
  Trailer k filmu Rozpuštěný a vypuštěný   Sledovat Rozpuštěný a vypuštěný online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Ladislav Smoljak
Hrají a postavy:
Jiří Zahajský (Trachta), Marek Brodský (malíř Hlaváček), Rudolf II. Hrušínský (otec Hlavácek), Blažena Holišová (Matka Hlavácková), Josef Abrhám (Prof. Zalud), Veronika Jeníková (služebná Růženka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Birhanzlova mast, na lysinu past!. Inpektor Trachta se ujímá vyšetřování záhadného zmizení věhlasného výrobce přípravku pro růst vlasů.

Pražský policejní inspektor Trachta a jeho nezkušený praktikant Hlaváček pátrají po záhadně zmizelém továrníkovi Bierhanzlovi. Jeho továrna se zabývala výrobou vyhlášené masti pro růst vlasů. Pan továrník však náhle nečekaně zmizel - zůstalo po něm jen pár osobních věcí. Při pátrání narážejí Trachta s Hlaváčkem na spoustu paradoxů. Podaří se jim zjistit, že většina mužů, kteří si svoji plešatost u pana továrníka léčili, po úspěchu také zmizela - vždy ale poslali pohled, že s novými vlasy začínají nový život někde jinde. Pátrání vrcholí v tajuplném sanatoriu...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski