Sledovat film
Rozpuštěný a vypuštěný
online

Film Rozpuštěný a vypuštěný
  Trailer k filmu Rozpuštěný a vypuštěný Trailer
Přehrajte si film Rozpuštěný a vypuštěný HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Birhanzlova mast, na lysinu past!. Inpektor Trachta se ujímá vyšetřování záhadného zmizení věhlasného výrobce přípravku pro růst vlasů.
Pražský policejní inspektor Trachta a jeho nezkušený praktikant Hlaváček pátrají po záhadně zmizelém továrníkovi Bierhanzlovi. Jeho továrna se zabývala výrobou vyhlášené masti pro růst vlasů. Pan továrník však náhle nečekaně zmizel - zůstalo po něm jen pár osobních věcí. Při pátrání narážejí Trachta s Hlaváčkem na spoustu paradoxů. Podaří se jim zjistit, že většina mužů, kteří si svoji plešatost u pana továrníka léčili, po úspěchu také zmizela - vždy ale poslali pohled, že s novými vlasy začínají nový život někde jinde. Pátrání vrcholí v tajuplném sanatoriu...

Žánr: Komedie, Krimi
Hrají a postavy: Jiří Zahajský (Trachta), Marek Brodský (malíř Hlaváček), Rudolf II. Hrušínský (otec Hlavácek), Blažena Holišová (Matka Hlavácková), Josef Abrhám (Prof. Zalud), Veronika Jeníková (služebná Růženka)
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 31.3.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська