Sledovat film Bílá paní online

Přehrajte si film Bílá paní online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Bílá paní na !
  Trailer k filmu Bílá paní   Sledovat Bílá paní online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Vlastimil Brodský (Kastelán Jindrich Pupenec), Rudolf II. Hrušínský (predseda MNV), Miloš Kopecký (Tajemník MNV), Irena Kačírková (Bílá pani), Jiřina Bohdalová (servírka Andula), Josef Bek (Alois Kudrna - Pracovník zvl. oddeleni MSaK)
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Duchařská veselohra vypráví příběh o vesnici s přilehlým hradem, kterou otřese nezvyklá událost. Bílá paní sestoupila z obrazu.

Všechno to začíná ve chvíli, kdy kastelán Jindřich Pupenec náhodně vysloví kouzelnou formuli "Věř, ale komu věříš měř", čímž osvobodí z obrazu paní Perchtu z Bornštějna, známou také jako Bílou paní komonickou. Ta nelení a zavede vodovod v chaloupce staré Blažkové. To, co jí národní výbor sliboval několik let, je náhle přes noc hotovo, což se samozřejmě vůbec nelíbí stranickým funkcionářům. Aby zabránil nejhoršímu, prohlásí předseda, že vodovod dal postavit Národní výbor, což se zase nelíbí notorickému bojovníkovi za pravdu, kastelánovi Pupencovi. Ten sedne a napíše dopis "nahoru." Netrvá dlouho a do Komonic přijíždí zvláštní komise.
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.