Film
Terminál

Film Terminál
  Trailer  k filmu Terminál
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Přátelský cestovatel nesmí opustit letiště v New Yorku, protože mu kvůli puči v jeho zemi přestal platit pas. Řešení? Prostě tam začne normálně žít!
Cizinec Viktor uvízne na newyorském letišti, protože během dlouhého letu proběhl v jeho zemi vojenský převrat. Nesmí tak vstoupit na území USA a musí čekat v tranzitní zóně letiště na konec občanské války. Dlouhé čekání mu znepříjemňují úklady záludného úředníka, se kterými mu pomáhá krásná letuška.

Originální název:

The Terminal

Hrají a postavy: Tom Hanks (Viktor Navorski), Catherine Zeta-Jonesová (Amelia Warrenová), Stanley Tucci (Frank Dixon), Chi McBride (Joe Mulroy), Diego Luna (Enrique Cruz), Barry Shabaka Henley (Ray Thurman)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina