Sledovat film Lepší pozdě nežli později online

Přehrajte si film Lepší pozdě nežli později online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lepší pozdě nežli později
  Trailer k filmu Lepší pozdě nežli později   Sledovat Lepší pozdě nežli později online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Nancy Meyers
Hrají a postavy:
Jack Nicholson (Harry Sanborn), Diane Keatonová (Erica Barryová), Frances McDormandová (Zoe Barryová), Keanu Reeves (Julian Mercer), Amanda Peetová (Marin), Jon Favreau (Leo)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Co může zaskočit zapřísáhlého starého mládence?

Harry Sanborn je stárnoucí playboy. Ale jeho libido si uplývající léta zásadně nepřipouští. Jenomže jeho tělesná schránka je jiného názoru a tak když ho v průběhu milostné schůzky s nejnovějším objevem Marin chytnou záda, musí si Harry připustit, že už není tím, čím býval. Brzy se však objeví ošetřovatelka. Je jí úspěšná rozvedená dramatička a zároveň Marinina matka Erica. Jaké překvapení, Harry se zamiluje do ženy, která není o více než o půl století mladší než on. Právě v té chvíli se objeví mladý lékař a začne Ericu svádět. Harry bude muset o svou lásku bojovat ...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski