Sledovat film
Lepší pozdě nežli později
online

Film Lepší pozdě nežli později
  Trailer k filmu Lepší pozdě nežli později Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Co může zaskočit zapřísáhlého starého mládence?
Harry Sanborn je stárnoucí playboy. Ale jeho libido si uplývající léta zásadně nepřipouští. Jenomže jeho tělesná schránka je jiného názoru a tak když ho v průběhu milostné schůzky s nejnovějším objevem Marin chytnou záda, musí si Harry připustit, že už není tím, čím býval. Brzy se však objeví ošetřovatelka. Je jí úspěšná rozvedená dramatička a zároveň Marinina matka Erica. Jaké překvapení, Harry se zamiluje do ženy, která není o více než o půl století mladší než on. Právě v té chvíli se objeví mladý lékař a začne Ericu svádět. Harry bude muset o svou lásku bojovat ...

Režie: Nancy Meyers
Hrají a postavy: Jack Nicholson (Harry Sanborn), Diane Keatonová (Erica Barryová), Frances McDormandová (Zoe Barryová), Keanu Reeves (Julian Mercer), Amanda Peetová (Marin), Jon Favreau (Leo)
Scénář: Nancy Meyers
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 12.1.2022 09:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko