Sledovat film Podfuk online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Podfuk
  Trailer k filmu Podfuk   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Jay Alaimo
Hrají a postavy:
Kyra Sedgwicková (Georgie), Vincent D'Onofrio (Roger), Tom Sizemore (Ernie), Elisabeth Rohmová (Katherine), Rhys Coiro (Pat), Flora Crossová (Cynthia)
Scénář:
Jay Alaimo, Matt Fiorello, Peter Tannenbaum
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jak to vypadá, když se jedna obyčejná americká rodina za každou cenu snaží udržet si vysoký životní standard mezi až příliš materialisticky založenými sousedy? Matka, právě procházející menopauzou, tlačí svého nepříliš úspěšného manžela do pochybného obchodu s nemovitostmi. Rodinná pouta projdou zkouškou.
Hodnocení:
47 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko