Film Fešák Hubert

Sledovat film
Fešák Hubert
online

Přehrajte si film Fešák Hubert online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1332 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

O žižkovském švihákovi, který práci nahrazoval vynalézavostí.
Titulní hrdina komediálního filmu je typický žižkovský frajer. S chytrostí a šarmem si vyřizuje otevřené účty s policejním inspektorem Mourkem, který ho chce stůj co stůj dostat do kriminálu. Jenže Fešák Hubert unikne z každé nastražené pasti a nakonec připraví na zavilého policistu a jeho podřízené elegantní podraz. Z hledaných zločinců, které Mourek díky Hubertovi se slávou dopadne, se vyklubou nevinní lidé. Děj se odehrává na počátku třicátých let, v době hospodářské krize. Snímek vychází z tradičního pojetí žánru a pohybuje se v rovině určité nadsázky. Jak příběh, tak atmosféra jsou značně idealizovány.

Žánr: Komedie
Režie: Ivo Novák
Hrají a postavy: Karel Heřmánek (Hubert Hrabě), Petr Kostka (Inspektor Mourek), Josef Somr (Majitel sportovní arény Pašek), Pavel Zedníček (Funebrák Eman Wurm), Otto Lackovič (Skákal), Pavel Nový (Portýr Karel Myšička)
Scénář: Pavel Hanuš, Ivo Novák
Země: Československo
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko