Sledovat film
Fešák Hubert
online

Film Fešák Hubert
  Trailer k filmu Fešák Hubert Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

O žižkovském švihákovi, který práci nahrazoval vynalézavostí.
Titulní hrdina komediálního filmu je typický žižkovský frajer. S chytrostí a šarmem si vyřizuje otevřené účty s policejním inspektorem Mourkem, který ho chce stůj co stůj dostat do kriminálu. Jenže Fešák Hubert unikne z každé nastražené pasti a nakonec připraví na zavilého policistu a jeho podřízené elegantní podraz. Z hledaných zločinců, které Mourek díky Hubertovi se slávou dopadne, se vyklubou nevinní lidé. Děj se odehrává na počátku třicátých let, v době hospodářské krize. Snímek vychází z tradičního pojetí žánru a pohybuje se v rovině určité nadsázky. Jak příběh, tak atmosféra jsou značně idealizovány.

Žánr: Komedie
Režie: Ivo Novák
Hrají a postavy: Karel Heřmánek (Hubert Hrabě), Petr Kostka (Inspektor Mourek), Josef Somr (Majitel sportovní arény Pašek), Pavel Zedníček (Funebrák Eman Wurm), Otto Lackovič (Skákal), Pavel Nový (Portýr Karel Myšička)
Scénář: Pavel Hanuš, Ivo Novák
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko