Film
Smích se lepí na paty

Film Smích se lepí na paty
  Trailer k filmu Smích se lepí na paty Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Mládí jednoho pošetilého starce. Vlastimil Brodský v úsměvném příběhu o potřebě lásky a přátelství.
V podkrkonošské chalupě žije šedesátiletý Joska Platejz, svérázný všeuměl. Báječně vyvařuje pro partu dřevařů. K chalupě si svedl horský potůček a zřídil si sadu nádrží, v jedné chová pstruhy. Má větrnou elektrárnu, v chalupě klimatizaci, lanovku na dřevo a také figurínu Alberta, jehož úkolem je vylekat případné nezvané návštěvníky. Joska je člověk, který o sobě tvrdí, že je nejlepší být sám. Přesto se neustále snaží sám nebýt. Proto uzavře přátelství s hajným Fandou a učitelem Kroupou, proto se snaží, aby za ním jezdily jeho děti, proto snadno podlehne přitažlivé dámě středních let Heleně. Ta se nenechá dlouho přemlouvat a brzy za ním do chalupy přijede. Zdá se, že se rodí velká láska

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Hynek Bočan
Hrají a postavy: Vlastimil Brodský (Joska Platejz), Josef Kemr (Kroupa), Petr Čepek (Fanda), Jiřina Bohdalová (Helena), Emma Černá (Poštmistrová), Klára Jerneková (Hajná)
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська