Sledovat film
Počestné paní pardubické
online

Film Počestné paní pardubické
  Trailer k filmu Počestné paní pardubické Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Soukromá válka se závistí a lidskou zlobou.
Hašteření závistivých paniček, zločinné úmysly podvodníků a láska dvou mladých lidí jsou v ohnisku dění, v jehož středu se odvíjí osud městského kata Jiřího, jenž touží vymanit se ze svého údělu a stát se řádným měšťanem. Není vyslyšen, ale podaří se mu odhalit nepravosti i jejich viníky, opětovně spojí dohromady těžce zkoušenou zamilovanou dvojici a jeho nepopiratelné zásluhy o město i jemu nakonec přinesou štěstí.

Žánr: Historický, Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: František Smolík (Jirí hangman), Jiřina Štěpničková (Rozina Jirí's wife), Eman Fiala (Adam groom of hangman), Ferenc Futurista (Groom of hangman), Terezie Brzková (komtesa), Marta Fričová (Aninka Drazická Foster-child)
Rok výroby: 1944
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 5.6.2022 06:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko