Sledovat film Počestné paní pardubické online

Přehrajte si film Počestné paní pardubické online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Počestné paní pardubické
  Trailer k filmu Počestné paní pardubické   Sledovat Počestné paní pardubické online
Žánr:
Historický, Komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
František Smolík (Jirí, hangman), Jiřina Štěpničková (Rozina, Jirí's wife), Eman Fiala (Adam, groom of hangman), Ferenc Futurista (Groom of hangman), Terezie Brzková (komtesa), Marta Fričová (Aninka Drazická, Foster-child)
Země:
Československo
Rok výroby:
1944
Popis:
Soukromá válka se závistí a lidskou zlobou.

Hašteření závistivých paniček, zločinné úmysly podvodníků a láska dvou mladých lidí jsou v ohnisku dění, v jehož středu se odvíjí osud městského kata Jiřího, jenž touží vymanit se ze svého údělu a stát se řádným měšťanem. Není vyslyšen, ale podaří se mu odhalit nepravosti i jejich viníky, opětovně spojí dohromady těžce zkoušenou zamilovanou dvojici a jeho nepopiratelné zásluhy o město i jemu nakonec přinesou štěstí.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski