Sledovat film Ryba na suchu online

Přehrajte si film Ryba na suchu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1451 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ryba na suchu
  Trailer k filmu Ryba na suchu   Sledovat Ryba na suchu online
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Franti3ek Ryba), Vítězslav Vejražka (Ing. Franti3ek Pánek), Jaroslav Marvan (Jaroslav Horánek, starosta), Václav Trégl (Tichý, penzista), Zdeňka Baldová (Starostova žena), Helena Bušová (Boženka, hostinská)
Země:
Československo
Rok výroby:
1942
Popis:
První spolupráce Vladimíra Slavínského s Vlastou Burianem byla oboustranně úspěšná.

František Ryba, majitel půjčovny loděk, zachránil již 99 tonoucích a těší se, že brzo toto číslo zaokrouhlí na 100. Obecní rada se však rozhodla pro regulaci řeky a Rybu chce odškodnit slavností na jeho počest. Ing. Pánek přijde požádat o ruku jeho dcery Aničky. Ryba však nesouhlasí, neboť se dozví, že regulace byla svěřena Pánkovi. Té noci neznámý muž zachrání tonoucího chlapce. Všichni se domnívají, že zachráncem je Ryba, ale on o ničem neví, jelikož ten večer byl opilý. Pánek se přizná, že on zachránil chlapce. Ryba se zlobí, že mu "fušuje" do řemesla, ale pak si uvědomí svou malichernost. V tom někdo volá o pomoc a Ryba má svého stého zachráněného. Usmíří se s Anči a Pánkem a nakonec i s regulací...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko