Sledovat film
Ryba na suchu
online

Film Ryba na suchu
  Trailer  k filmu Ryba na suchu
Přehrajte si film Ryba na suchu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 303 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

První spolupráce Vladimíra Slavínského s Vlastou Burianem byla oboustranně úspěšná.
František Ryba, majitel půjčovny loděk, zachránil již 99 tonoucích a těší se, že brzo toto číslo zaokrouhlí na 100. Obecní rada se však rozhodla pro regulaci řeky a Rybu chce odškodnit slavností na jeho počest. Ing. Pánek přijde požádat o ruku jeho dcery Aničky. Ryba však nesouhlasí, neboť se dozví, že regulace byla svěřena Pánkovi. Té noci neznámý muž zachrání tonoucího chlapce. Všichni se domnívají, že zachráncem je Ryba, ale on o ničem neví, jelikož ten večer byl opilý. Pánek se přizná, že on zachránil chlapce. Ryba se zlobí, že mu "fušuje" do řemesla, ale pak si uvědomí svou malichernost. V tom někdo volá o pomoc a Ryba má svého stého zachráněného. Usmíří se s Anči a Pánkem a nakonec i s regulací...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Vlasta Burian (Franti3ek Ryba), Vítězslav Vejražka (Ing. Franti3ek Pánek), Jaroslav Marvan (Jaroslav Horánek starosta), Václav Trégl (Tichý penzista), Zdeňka Baldová (Starostova žena), Helena Bušová (Boženka hostinská)
Rok výroby: 1942
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 13.11.2023 12:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina