Sledovat film Dnes neordinuji online

Přehrajte si film Dnes neordinuji online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Dnes neordinuji na !
  Sledovat Dnes neordinuji online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Jan Pivec (Dr. Johanek), Dagmar Frýbortová (Ruzena Vojtiskova), Paula Valenska (Katerina Kostkova), Vladimir Cerovsky (Plevka's Substitute), Alois Dvorský, Josef Gruss (Attorney Plevka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1948
Popis:
Psychiatr včera mocně oslavoval a dnes si nedokáže vybavit, co všechno spáchal...

Hlavní postavou je čerstvě jmenovaný docent MUDr. Jakub Johánek, psychiatr a nesmělý abstinent, který se výjimečně rozhodne oslavit s přáteli v nočním podniku své jmenování. Oslava, která se protáhne do pozdních hodin a množství alkoholu způsobí hrdinovi dočasnou ztrátu paměti a ráno se starý mládenec Johánek nestačí divit. Už dlouho sice pokukoval po půvabné sousedce, chudé Kateřině, víc mu však vrozený stud nedovolil. A teď, sotva se jeho mozek vzpamatoval z útoku nebývalého množství alkoholu, mu podnikavá spolubydlící jeho sousedky oznámí, že Kateřinu v opilosti zneuctil, aby tak poněkud svérázným způsobem pomohla kamarádce, která milého a dobře zajištěného pana doktora také miluje.
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski