Helen Huntová

herečka|producentka|režisérka|scénáristka
Helen Huntová - Prokletí žlutozeleného škorpiona
Helen Huntová - Prokletí žlutozeleného škorpiona
Narozena: 15.6.1963, Los Angeles, California, USA (59 let)
Výška: 173 cm
Rodné jméno: Helen Elizabeth Hunt
Vepsala se do povědomí našich diváků především rolí číšnice, která se proti své vůli zamiluje do nejotravnějšího muže na světě (hrál ho Jack Nicholson) v romantické komedii Lepší už to nebude. Za tento part získala Zlatý glóbus a Oscara.

Ale už předtím hrála v divácky úspěšných filmech, i když někdy měly před jejím hereckým výkonem přednost triky, jindy mužští kolegové. Představovala vedoucí povětroložku v katastrofickém snímku Twister, sekundovala Billu Crystalovi ve snímku Mr. Saturday Night, výraznou vedlejší roli měla také v titulu Peggy Sue se vdává. Status hvězdy je však pro ní samozřejmostí pouhých několik posleních let. Více

V současné době dokončila práci hned na několika projektech. Po boku Toma Hankse ji uvidíme ve filmu Castaway, Mel Gibson si spolu s ní klade otázky What Woman Want a Robert Altman ji režíruje v nezávislém snímku Dr. T and the Women.

Helen Huntová se narodila v Los Angeles a hrát začala poprvé v televizi roku 1973. Film se jmenoval pro debut příznačně Pioneer Woman. Následovalo patnáct televizních snímků a tři seriály jako St. Elsewhere a China Beach. Méně
Přehrajte si filmy s Helen Huntovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 338 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

filmy s Helen Huntovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська