Film
Americký prezident

Film Americký prezident
  Trailer  k filmu Americký prezident
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Americký prezident

Proč nemůže nejsilnější muž na světě mít všechno co (koho) chce?
Velice abmiciozí, velice opitimistické! Co všechno může a nemůže člověk, který kamdiduje do úřadu? Michael Douglas v roli vdovce, který se snaží kandidovat na amerického prezidenta. Film nastiňuje zákulisní manévry protikandidátů. Ale i prezident se může zamilovat, ale pak zamotá hlavu nejenom politikům.

Originální název:

The American President

Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: Michael Douglas (prezident Andrew Shepherd), Annette Beningová (Sydney Ellen Wadeová), Martin Sheen (A.J. MacInerney), Michael J. Fox (Lewis Rothschild), Anna Deavere Smithová (Robin McCallová), Samantha Mathisová (Janie Basdinová)
Scénář: Aaron Sorkin
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina