Sledovat film Deset důvodů, proč tě nenávidím online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Deset důvodů, proč tě nenávidím
  Trailer k filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím   Sledovat 1537 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Gil Junger
Hrají a postavy:
Heath Ledger (Patrick Verona), Julia Stilesová (Katarina Stratfordová), Joseph Gordon-Levitt (Cameron James), Larisa Oleyniková (Bianca Stratfordová), David Krumholtz (Michael Eckman), Andrew Keegan (Joey Donner)
Scénář:
William Shakespeare, Karen McCullah Lutz, Kirsten Smith
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Kdo dokáže zkrotit tuhle nesnesitelnou holku?

Sestry Stratfordovy jsou rozdílné jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy. Problém je v tom, že kvůli přísným rodinným pravidlům nesmí Bianca randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra Kat, která je hádavá, jízlivá, neústupná a v neposlední řadě inteligentní. Zkrátka oplývá vlastnostmi spolehlivě odpuzujícími okolí včetně vlastní rodiny. Biance nezbývá nic jiného než nastražit na svou sestru léčku v podobě stejně nesnesitelného mladíka. Pokud se ti dva za vzájemného jiskření nezabijí, určitě si nakonec padnou do oka.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko