Sledovat film Kate a Leopold online

Přehrajte si film Kate a Leopold online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1524 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kate a Leopold
  Trailer k filmu Kate a Leopold   Sledovat Kate a Leopold online
Žánr:
Fantasy, Komedie, Romantický
Režie:
James Mangold
Hrají a postavy:
Meg Ryanová (Kate McKay), Hugh Jackman (Leopold), Liev Schreiber (Stuart Besser), Breckin Meyer (Charlie McKay), Natasha Lyonneová (Darci), Bradley Whitford (J.J. Camden)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Kdyby se narodili ve stejném století, byl by z nich dokonalý pár.

Kate je typická moderní žena současnosti, pracující v reklamě. Leopold je vévoda z Albany, šaramantní džentlmen a svobodný mládenec z 19. století. Oba ale mají jedno společné. Nevěří už tomu, že je možné nalézt skutečnou lásku. Ona se v milostném životě zklamala a věnuje se kariéře, on zatím nenašel tu pravou, jenže se musí oženit kvůli majetku. Když ale Stuart, bývalý přítel Kate, nalezne jistou prasklinu v čase poblíž Brooklynského mostu a Leopold se z roku 1870 (ne)šťastnou náhodou ocitne v současném New Yorku, začne se Kate vážně ptát sama sebe, jestli právě tento inteligentní muž zcela odlišných mravů a bystrého úsudku není pro ni tím pravým....
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski