Film Kate a Leopold

Sledovat film
Kate a Leopold
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdyby se narodili ve stejném století, byl by z nich dokonalý pár.
Kate je typická moderní žena současnosti, pracující v reklamě. Leopold je vévoda z Albany, šaramantní džentlmen a svobodný mládenec z 19. století. Oba ale mají jedno společné. Nevěří už tomu, že je možné nalézt skutečnou lásku. Ona se v milostném životě zklamala a věnuje se kariéře, on zatím nenašel tu pravou, jenže se musí oženit kvůli majetku. Když ale Stuart, bývalý přítel Kate, nalezne jistou prasklinu v čase poblíž Brooklynského mostu a Leopold se z roku 1870 (ne)šťastnou náhodou ocitne v současném New Yorku, začne se Kate vážně ptát sama sebe, jestli právě tento inteligentní muž zcela odlišných mravů a bystrého úsudku není pro ni tím pravým....

Žánr: Fantasy, Komedie, Romantický
Režie: James Mangold
Hrají a postavy: Meg Ryanová (Kate McKay), Hugh Jackman (Leopold), Liev Schreiber (Stuart Besser), Breckin Meyer (Charlie McKay), Natasha Lyonneová (Darci), Bradley Whitford (J.J. Camden)
Scénář: James Mangold, Steven Rogers
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko