Sledovat film
Krásná pokojská
online

Film Krásná pokojská
  Trailer k filmu Krásná pokojská Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Hlavní hrdinka tohoto filmu se snaží najít ve svém životě rovnováhu mezi tím, co dělá pro sebe a pro svého syna. Uvědomí si, že je v pořádku chtít více a jít za tím.
Romantická komedie vypráví o půvabné Marise, která pracuje jako pokojská v luxusním hotelu Beresford na Manhattanu a sama vychovává desetiletého syna. Jen jednou podlehne touze obléknout si na chvíli elegantní kostým bohaté hotelové klientky a právě tehdy se poprvé setká s Chrisem Marshallem. Muž, která kandiduje na senátora, je Marisou okouzlen, ona podlehne jeho naléhání na schůzku a přijme i pozvání na večírek, kde svou krásou zastíní všechny přítomné ženy. Bojí se však prozradit, kdo doopravdy je, aby muže svých snů neztratila. Jenže Manhattan je příliš malý na to, aby se její inkognito neprozradilo...

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Wayne Wang
Hrají a postavy: Jennifer Lopezová (Marisa Venturaová), Ralph Fiennes (Christopher 'Chris' Marshall N.Y. Assemblyman), Natasha Richardsonová (Caroline Laneová), Stanley Tucci (Jerry Siegel), Tyler Posey (Ty Ventura), Frances Conroyová (Paula Burnsová)
Scénář: John Hughes, Kevin Wade
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko