Sledovat film
Pád Třetí říše
online

Film Pád Třetí říše
  Trailer k filmu Pád Třetí říše Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bruno Ganz v historickém velkofilmu popisujícím poslední dny Hitlera a jeho impéria.
Berlín, duben 1945: Rudá armáda obklíčila vládní čtvrť a odřízla ji od zbytku Berlína, v jehož ulicích se bojuje o každý dům. Během této noci diktuje Hitler sekretářce Traudl Jungové svou poslední vůli a žení se s Evou Braunovou. Svatebními svědky jsou Goebbels a Bormann. 30. dubna zahájila ruská armáda boj o Říšský sněm. Hitler se rozhodl spáchat sebevraždu. Společně s Evou Braunovou se otrávili a jejich mrtvoly byly spáleny na zahradě říšského kancléřství. O den později otrávila Magda Goebbelsová ve spánku svých šest dětí. Pak odešli Magda a Joseph Goebbelsovi do zahrady a zastřelili se. I jejich mrtvoly byly spáleny. Přestože generál Weindling vydal rozkaz ke kapitulaci, v ulicích se bojuje dál.

Hrají a postavy: Bruno Ganz (Adolf Hitler), Alexandra Maria Laraová, Corinna Harfouchová (Magda Goebbelsová), Ulrich Matthes (Joseph Goebbels), Juliane Köhlerová (Eva Braunová), Heino Ferch (Albert Speer)
Země: Německo, Itálie
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 23.4.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko