Sledovat film Nejtemnější hodina online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nejtemnější hodina
  Trailer k filmu Nejtemnější hodina   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Joe Wright
Hrají a postavy:
Lily James (Elizabeth Layton), Gary Oldman (Winston Churchill), Ben Mendelsohn (král Jiří VI), Kristin Scott Thomasová (Clementine Churchillová), Stephen Dillane (Viscount Halifax), Samuel West (Sir Anthony Eden)
Scénář:
Anthony McCarten
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2017
Popis:
Nikdy se nevzdám. Nikdy neustoupím.

Winston Churchill na počátku 2. světové války musí učinit zásadní rozhodnutí. Hrozba Německé invaze je bezprostřední a on jako premiér Velké Británie musí v této temné hodině během krátké chvíle semknout národ a změnit průběh světových dějin.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko