Sledovat film Pane, vy jste vdova! online

Přehrajte si film Pane, vy jste vdova! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1433 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Pane, vy jste vdova!
  Trailer k filmu Pane, vy jste vdova!   Sledovat Pane, vy jste vdova! online
Žánr:
Komedie, Science Fiction
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Iva Janžurová (paní Evelyn Keletti / pan Hampl / paní Stubbová -), Olga Schoberová (Molly Adams - Actress), Eduard Cupák (Colonel Steiner / Astrologer Hampl - after brain e), Jiří Sovák (King Rosebud IV.), František Filipovský (King Oscar XV.), Čestmír Řanda (General Omar Otis, Prime Minister)
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Hvězdy nelžou aneb česká filmová komedie o marných pokusech zabít krále, a astrologovi, který střídá těla častěji než ponožky.

Rozverná komedie s mnoha neočekávanými zápletkami a záměnami osob se odehrává v blíže neurčeném království, kam přijíždí státní návštěva - král sousedního státu. Incident, který má za následek vážné poranění vzácného hosta, přiměje krále, že se rozhodne zrušit armádu, která prokázala svou neschopnost. Generálové se ovšem okamžitě spiknou a chystají se svého krále odstranit. Ale jsou zde geniální poddaní - lékař, který transplantuje kterýkoliv orgán komukoliv, astrolog, který předvídá spolehlivě všechny katastrofy, a mnoho krásných a chytrých žen, které příslušně komplikují již tak zapletenou situaci...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski