Sledovat film
Pěnička a Paraplíčko
online

Film Pěnička a Paraplíčko
  Trailer  k filmu Pěnička a Paraplíčko
Přehrajte si film Pěnička a Paraplíčko HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Pěnička a Paraplíčko

Policejní rada Vacátko znovu přichází! Tentokrát v kasařské romanci podle povídky Jiřího Marka.
Nešťastně zamilovaný kasař Pěnička a prostitutka Anča, zvaná Paraplíčko, jsou známými figurkami pražské galérky a hlavními hrdiny tragikomického případu samotného pana rady Vacátka.

Žánr: Krimi, Komedie
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko policejní rada), Jiřina Bohdalová (Anca 'Paraplíčko' Kulatá), Josef Vinklář (Bouse), Josef Bláha (Bruzek), Radoslav Brzobohatý (Pěnička), Bohumil Šmída (Mlíko)
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 3.3.2024 20:00

Recenze filmu Pěnička a Paraplíčko:

Pěnička a Paraplíčko - tak tyhle filmy s radou Vacátkem fakt miluju. Všechny mají vtip, zápletku a skvělé výkony herců. Také se mi líbí, jak každý film je doprovázen nějakou pěknou písničkou. Bohdalka v roli prostitutky je skvělá a Pěnička, čili Brzobohatý také nemá chybu. Vím, že někdo tento filmek z cyklu Hříšní lidé města Pražského odsuzuje, ale já nikoliv.
70% Kamik1983
Detektivka trvající hodinu a půl, ale přijde mi že se v ní prakticky nic nestane a takové to detektivní "detektivování" tu nějak chybí. Ale jinak, chemie mezi Brzobohatým a Bohdalovou je skoro až hmatatelná a scéna z Galérky boží! Na víc než 3 hvězdy to ale nestačí.
60% wolf17
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina