Film Slaměný klobouk

Sledovat film
Slaměný klobouk
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Slavná komedie o snědeném klobouku a bláznivé svatbě
Pařížský bonviván Maurice Fadinard zjistil ve své čtyřicítce, že je finančně úplně na dně a jeho úvěr je zcela vyčerpán. Jediné možné řešení: svatba se zazobanou nevěstou. . . Kostýmní komedii o záletném panu Fadinardovi a jeho dobrodružstvích ve statební den natočil Oldřich Lipský v roce 1971 a obsadil ji mnoha hvězdami českého filmu. Vznikla tak úspěšná veselohra plná bláznivých honiček, které domunuje především výtečný výkon Miloše Kopeckého v hlavní roli.Tuto veselohru poprvé uvedli Voskovec a Werich na scéně Osvobozeného divadla.I v ní si zahrál Fr.Filipovský.

Žánr: Komedie
Režie: Oldřich Lipský
Hrají a postavy: Miloš Kopecký (Maurice Fadinard), Iva Janžurová (Helenka - Fadinard fiancée), Vladimír Menšík (Bernard Nonancourt - greengrocer), Stella Zázvorková (teta Klotylda), Lubomír Kostelka (strýc Charles), Květa Fialová (Anais Beauperthuis)
Scénář: Eugene Labiche, Oldřich Lipský, Miloš Macourek
Země: Československo
Rok výroby: 1972
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko