Sledovat film Hry lásky šálivé online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Hry lásky šálivé
  Trailer k filmu Hry lásky šálivé   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Historický, Komedie
Režie:
Jiří Krejčík
Hrají a postavy:
Miloš Kopecký (Francesco Vergellesi), Božidara Turzonovová (Sandra Vergellesi), Jozef Adamovič (Ricciardo Minutolo), Jiří Sovák (hvozdenský hrabě), Slávka Budínová (komtesa), Magda Vašáryová (pokojská)
Scénář:
Jiří Krejčík, Giovanni Boccaccio, Marguerite de Navarre, Zdeněk Mahler
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Někdo nabízí za koně království, úctyhodný měšťan Francesco Vergellesi vlastní manželku. Také šlechtice zajímá víc mladá služka, než vlastní choť.

Pro námět své odlehčené komedie o půvabech a úskalích nevěry sáhl režisér Jiří Krejčík až do doby renesance. Za podklad ke scénáři, který si napsal sám, mu posloužily povídky z pera Giovanniho Boccacia a Markéty Navarrské. V příběhu Arabský kůň je úczyhodný měšťan messer Francesco Vergellesi tak pevně přesvědčen o ctnosti své manželky, že ji neváhá vsadit proti vzácnému hřebci, na nějž má zálusk. Povídka náušnice vám ukáže, kterak si může chudá dívka dopomoci ke vzácnému šperku a jakých intrik je třeba, aby se postarší šlechtický pár konečně dočkal dědice...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko