Sledovat film Hry lásky šálivé online

Přehrajte si film Hry lásky šálivé online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online historický, komedie Hry lásky šálivé na !
  Trailer k filmu Hry lásky šálivé   Sledovat Hry lásky šálivé online
Žánr:
historický, komedie
Režie:
Jiří Krejčík
Hrají a postavy:
Miloš Kopecký (Francesco Vergellesi), Božidara Turzonovová (Sandra Vergellesi), Jozef Adamovič (Ricciardo Minutolo), Jiří Sovák (hvozdenský hrabě), Slávka Budínová (komtesa), Magda Vašáryová (pokojská)
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Někdo nabízí za koně království, úctyhodný měšťan Francesco Vergellesi vlastní manželku. Také šlechtice zajímá víc mladá služka, než vlastní choť.

Pro námět své odlehčené komedie o půvabech a úskalích nevěry sáhl režisér Jiří Krejčík až do doby renesance. Za podklad ke scénáři, který si napsal sám, mu posloužily povídky z pera Giovanniho Boccacia a Markéty Navarrské. V příběhu Arabský kůň je úczyhodný měšťan messer Francesco Vergellesi tak pevně přesvědčen o ctnosti své manželky, že ji neváhá vsadit proti vzácnému hřebci, na nějž má zálusk. Povídka náušnice vám ukáže, kterak si může chudá dívka dopomoci ke vzácnému šperku a jakých intrik je třeba, aby se postarší šlechtický pár konečně dočkal dědice...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski