Sledovat film Svatby pana Voka online

Přehrajte si film Svatby pana Voka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Svatby pana Voka online
Žánr:
komedie
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Česká pseudohistorická komedie o kratochvilném životě posledního Rožmberka, plném vína, radovánek a krásných žen.

Rožmberský pán Petr Vok si užívá radostí života v náruči krásných žen ve svém hradě i v podhradí. Náladu mu nezkazí ani purkrabí se špatnými zprávami o finančních potížích. Přesto se vydá za svým starším bratrem Vilémem, aby se s ním o tíživé situaci poradil. Bratr mu navrhne, aby se oženil a dokonce mu předloží seznam bohatých nevěst. Petr Vok však odmítá, sám si již vybral nevěstu, mladou a krásnou Kateřinu z Ludanic. Netuší, že mladou ženu, sirotka, její opatrovatelé během krátké doby stačili připravit o veškerý majetek. Kateřina souhlasí pod podmínkou, že Vok rozpustí svůj bechyňský "fraucimor". Vok se rozhodne, že všech svých dvanáct milenek provdá a tím splní podmínku, kterou si Kateřina dala.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
JOJ Family

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.